ÅLESUND
Breivikvegen
2 soverom·69 m²·Andelsleilighet
Pris kr 2 945 000
ÅLESUND
Breivikvegen
2 soverom·69 m²·Andelsleilighet
Pris kr 2 945 000
ÅLESUND
Breivikvegen
Pris:
kr 2 945 000
Omkostninger:
kr 22 193
Fellesgjeld:
kr 2 945 000
Totalpris:
kr 5 912 193
Fellesutgifter:
kr 17 012
Adresse:
Breivikvegen
Boligtype:
Andelsleilighet
Eierform:
Andel
BRA-i:
69 m²
2
Bud Breivikvegen