ÅLESUND
Breivikvegen
2 soverom·72 m²·Andelsleilighet
Pris kr 3 095 000
ÅLESUND
Breivikvegen
2 soverom·72 m²·Andelsleilighet
Pris kr 3 095 000
ÅLESUND
Breivikvegen
Pris:
kr 3 095 000
Omkostninger:
kr 22 823
Fellesgjeld:
kr 3 095 000
Totalpris:
kr 6 212 823
Fellesutgifter:
kr 17 857
Adresse:
Breivikvegen
Boligtype:
Andelsleilighet
Eierform:
Andel
BRA-i:
72 m²
2
Bud Breivikvegen