VALDERØYA
Ytterlandshamna
4 soverom·161 m²·Eierleilighet
Pris kr 14 000 000
VALDERØYA
Ytterlandshamna
4 soverom·161 m²·Eierleilighet
Pris kr 14 000 000
VALDERØYA
Ytterlandshamna
Pris:
kr 14 000 000
Omkostninger:
kr 9 490
Totalpris:
kr 14 009 490
Adresse:
Ytterlandshamna
Boligtype:
Eierleilighet
Fasiliteter:
Garasje, Heis, Veranda
BRA-i:
161 m²
Rom:
5
Etasje:
3
Soverom:
4
Bud Ytterlandshamna