Hopp til innhold
1055B-H0106 Planutsnitt 1.etasje.jpg

VALDERØYA

Ytterlandshamna

3 soverom·77 m²·Eierleilighet

Pris kr 6 100 000

Pris:

kr 6 100 000

Omkostninger:

kr 5 590

Totalpris:

kr 6 105 590

Adresse:

Ytterlandshamna

Boligtype:

Eierleilighet

Fasiliteter:

Garasje, Heis, Veranda

BRA-i:

77 m²

Rom:

4

Etasje:

1