VALDERØYA
Ytterlandshamna
3 soverom·91 m²·Eierleilighet
Pris kr 7 000 000
VALDERØYA
Ytterlandshamna
3 soverom·91 m²·Eierleilighet
Pris kr 7 000 000
VALDERØYA
Ytterlandshamna
Pris:
kr 7 000 000
Omkostninger:
kr 6 040
Totalpris:
kr 7 006 040
Adresse:
Ytterlandshamna
Boligtype:
Eierleilighet
Fasiliteter:
Garasje, Heis, Veranda
BRA-i:
91 m²
Rom:
4
Etasje:
1
Soverom:
3
Bud Ytterlandshamna