Hopp til innhold
1055B-H0104 Planutsnitt 1.etasje.jpg

VALDERØYA

Ytterlandshamna

3 soverom·93 m²·Eierleilighet

Pris kr 6 900 000

Pris:

kr 6 900 000

Omkostninger:

kr 5 990

Totalpris:

kr 6 905 990

Adresse:

Ytterlandshamna

Boligtype:

Eierleilighet

Fasiliteter:

Garasje, Heis, Veranda

BRA-i:

93 m²

Rom:

4

Etasje:

1